| Хэмжээ | 126.2*182.2*271.5мм |
| Материал | PP хуванцар |
| Өнгө | Цагаан |
| Багтаамж | 1000мл |
| Цахилгаан хангамж | AA/ 18650 Батерей ба USB Цахилгаан |
| Агуулах | диспенсер x1 |
| USB кабель x1 | |
| Гарын авлага x1 | |
| Дэмжлэгийн түгжээ x1 | |
| Хананд бэхлэх эрэг x2 | |
| Дуслын тавиур x1 | |
| Юүлүүр x1 | |
| Арын тагны тавиур x1 | |
| Хайрцагны тоо хэмжээ | 12 ширхэг/хайрцаг |
| Мастер хайрцагны хэмжээ | 57×44.5×33.5 см |
| Жин | 12.2 кг/хайрцаг |
| Тайлбар | Батерей болон USB адаптер нь багцад ороогүй болно |


Онцлог шинж чанарууд:
Автомат мэдрэгчээр ажилладаг: хүрэлцэхгүй гар ариутгагч саван түгээгч нь гар ариутгагч, гель эсвэл спиртэнд зориулагдсан бөгөөд шүршигчийг автоматаар тунгаар хэрэглэх боломжтой бөгөөд энэ нь гарыг хурдан бөгөөд хялбар ариутгах боломжийг олгож, хөндлөн бохирдлыг арилгана.
Олон байрлал: үүнийг ширээний компьютер дээр байрлуулж, мөн хананд эсвэл штатив дээр суурилуулж болох бөгөөд энэ нь өөр өөр газарт ашиглахад тохиромжтой.
Батерейгаар ажилладаг ба цэнэглэдэг: энэхүү спиртийн саван түгээгч нь 4 ширхэг AA эсвэл 2 ширхэг 18650 батерейгаар ажилладаг бөгөөд мөн Type-C кабелиар тэжээгддэг. (Цэнэглэгч адаптер болон батерейгаар тоноглогдоогүй)
Тохиромжтой ба эрүүл ахуйн шаардлага хангасан: диспенсерийг асаахын тулд гараа мэдрэгчийн доор тавьснаар хөндлөн халдвараас үр дүнтэй сэргийлж чадна. Энэ нь оффис, зочид буудал, эмнэлэг, эмнэлгийн байгууллага, сургууль гэх мэт олон нийтийн газарт тохиромжтой.
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.