Видео
Тодорхойлолт
| Барааны дугаар: | DAZ08 |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 83X107X206мм |
| Хүчдэл: | DC 6V |
| Багтаамж: | 320 мл |
| Зайг хэмжих: | 0~45мм |
| Үндсэн материал: | ABS |
| Суурилуулалт: | Ширээний компьютер |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Эрчим хүч: | 4 ширхэг AA батерей (дагалдахгүй) |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| Сав баглаа боодол: | 1 ширхэг/өнгөт хайрцаг; 48 ширхэг/хайрцаг |
| Өнгөний хайрцагны хэмжээ: | 105X80X230мм |
| Хайрцагны хэмжээ: | 47.5X49X43см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 12.20/13.50кг |
Түгээмэл асуултууд
А1: Бүтээгдэхүүн хямд, чанар нь баталгаатай юу?
А1: Бид 10 гаруй жилийн үйлдвэрлэл, борлуулалтын туршлагатай бөгөөд бүх бүтээгдэхүүн нь 12 сарын баталгаатай.
А2: Захиалга өгөхөөсөө өмнө бид зөвхөн туршилтын дээж захиалж болох уу?
А2: Мэдээж хэрэг, дээжийн захиалга бидний хувьд хүлээн зөвшөөрөгдөх болно.
А3: Та барааг ихэвчлэн хэрхэн тээвэрлэдэг вэ? Хүргэлт хэр удаан үргэлжилдэг вэ?
А3: Дээж болон жижиг захиалгад экспрессээр ихэвчлэн 3-5 хоног шаардагдана. Том захиалгад яаралтай шаардлагатай бол бид барааг агаарын тээврээр тээвэрлэж болно. Хэрэв та ачаа тээвэрлэлтийг хэмнэхийг хүсвэл бид далайн тээврээр тээвэрлэж болно, очих газраасаа хамааран 30-50 хоног орчим болно.
А4: Та OEM & ODM-г хүлээн авдаг уу?
А4: Тийм ээ, бид бүтээгдэхүүн, шошго, багцыг өөрчилж болно.
А5: Өөрчлөн тохируулсан бүтээгдэхүүний захиалгын үйл явц юу вэ?
А5: Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт эсвэл тодорхой шаардлагыг хангах -- үнийн санал -- үнийн саналын баталгаажуулалт -- төлбөрийн барьцаа -- үйлдвэрлэлийн зургийн баталгаажуулалт -- хэвний багаж хэрэгсэл хийх -- дээж хийх - дээжийн баталгаажуулалт -- бөөнөөр үйлдвэрлэх -- хүргэлт -- борлуулалтын дараах үйлчилгээ
А6: Бүтээгдэхүүн нь гэрчилгээтэй юу?
А6: Ихэнх өөрчлөн тохируулаагүй бүтээгдэхүүнүүд нь гэрчилгээжсэн, патентлагдсан байдаг бөгөөд өөрчлөн тохируулсан бүтээгдэхүүнүүдэд хэрэглэгчийн шаардлагын дагуу гэрчилгээ хэрэглэж болно.
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.