Видео
Тодорхойлолт
| Барааны дугаар: | F1303 зэвэрдэггүй ган |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 120x120x260 мм |
| Өнгө: | Цагаан |
| Багтаамж: | 1000мл |
| Материал: | Зэвэрдэггүй ган |
| Лонх: | Дахин дүүргэх боломжтой |
| Бүтээгдэхүүний жин: | 1.25кг |
| Эрчим хүч: | 4*C хэмжээтэй батерей эсвэл 110V/220V адаптер |
| Суурилуулалт: | Хананд суурилуулсан/Шалны суурь |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Насосны тун: | 1-Шингэн шахуурга: Нэг удаад 1мл |
| 2-хөөстэй шахуурга: Нэг удаад 0.8мл | |
| 3 шүршигчтэй насос: Нэг удаад 0.8мл | |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| Сав баглаа боодол: | 1 ширхэг/бор хайрцаг; 15 ширхэг/хайрцаг |
| Хайрцагны хэмжээ: | 65.5X41X29см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 19.50/20.50кг |
Сав баглаа боодлын жагсаалт:
Хүлээн авагч x1
USB кабель x1
Гарын авлага x1
Дэмжлэгийн түгжээ x1
Хананд бэхлэх эрэг x2
Хэрэглээ:
Siweiyi автомат хүрэлцэхгүй саван түгээгч нь гэр, оффис, зочид буудал, худалдааны төв, сургууль, эмнэлэг гэх мэт газруудад гар ариутгалд өргөн хэрэглэгддэг бөгөөд хувь хүн болон олон нийтийн хэрэглээнд зориулагдсан.
Түгээмэл асуултууд
А: Чанарын баталгаатай юу?
А: Бид 10 гаруй жилийн үйлдвэрлэл, борлуулалтын туршлагатай бөгөөд бүх бүтээгдэхүүн нь 12 сарын баталгаатай.
А: Захиалга өгөхөөсөө өмнө бид зөвхөн туршилтын дээж захиалж болох уу?
А: Мэдээж хэрэг, дээжийн захиалга бидний хувьд хүлээн зөвшөөрөгдөх болно.
А: Та ямар төлбөрийн аргыг хүлээн авдаг вэ?
А: Стандарт нөхцөл: T/T урьдчилж. Их хэмжээний: L/C харагдах үед.
Дээжийн хураамж гэх мэт бага хэмжээний төлбөр: Paypal болон Western Union.
А: Та барааг ихэвчлэн хэрхэн тээвэрлэдэг вэ? Хүргэлт хэр удаан үргэлжилдэг вэ?
А: Дээж болон жижиг захиалгад экспрессээр ихэвчлэн 3-5 хоног шаардагдана. Том захиалгад яаралтай шаардлагатай бол бид барааг агаарын тээврээр тээвэрлэж болно. Хэрэв та ачаа тээвэрлэлтийг хэмнэхийг хүсвэл бид далайн тээврээр тээвэрлэж болно, энэ нь таны очих газраас хамааран 30-50 хоног орчим хугацаа шаардагдана.
А: Та OEM & ODM-г хүлээн авдаг уу?
А: Тийм ээ, бид бүтээгдэхүүн, шошго, багцыг өөрчилж болно.
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.