Видео
Тодорхойлолт
| Барааны дугаар: | Tuya аппликейшны Wifi-тай K9 Pro Plus |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 121.7×131.5×302 мм |
| Хүчдэл: | 5V 2A |
| Багтаамж: | 1200мл |
| Зайг хэмжих: | 2-10 см |
| Дууны хэмжээ: | 1-4 түвшний тохируулгатай |
| Тун: | 0.1-2мл тохируулж болно |
| Суурилуулалт: | Хананд суурилуулсан, Ширээний компьютер, Гурван хөлтэй штатив суурь |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Хэмжих хүрээ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дохиоллын температур: | Тохируулж болно |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| 18 хэлээр цацагдана: | |
| Хятад, Англи, Испани, Япон, Португал, Солонгос, Герман, Франц, Орос, Итали, Араб, Тук, Тайланд, Камбож, Индонез, Бенгал, Хинди, Вьетнам | |
| Сав баглаа боодол: | 1 ширхэг/өнгөт хайрцаг; 9 ширхэг/хайрцаг |
| Өнгөний хайрцагт дараах зүйлс орно: | 1x диспенсер, 1x дуслын тавиур, 1x гарын авлага, 1x USB кабель, 2x ханын эрэг. |
| Өнгөний хайрцагны хэмжээ: | 15.5×15.5×31.5см |
| Хайрцагны хэмжээ: | 49x495x36см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 9.45/11.60кг |
| Давуу талууд: | |
| * Хэл солих | * Тохируулж болох тун |
| * Тохируулж болох дууны түвшин | * Температурын хэмжилтийн өгөгдлийг тэмдэглэ |
| * Багтаамжийн тохиргоо | * Нэг аппликейшн олон функцийг хянах боломжтой |

Автомат мэдрэгчээр ажилладаг: энэхүү хүрэлцдэггүй гар ариутгагч түгээгч нь гар ариутгагч эсвэл спиртийг мананцаржуулах, шүршигчийг автоматаар тунгаар хэрэглэх зориулалттай бөгөөд ингэснээр гарыг хурдан бөгөөд хялбар ариутгаж, хөндлөн бохирдлыг арилгаж, гарын эрүүл ахуйг оновчтой болгодог.
Хананд суурилуулсан хэв маяг: хананд суурилуулсан саван түгээгч нь лангууны гадаргууг эмх замбараагүй байлгахад сайн ажилладаг.
Батерейгаар ажилладаг ба цэнэглэдэг: энэхүү спиртийн саван түгээгч нь батерейгаар ажилладаг бөгөөд адаптераар тэжээгддэг. (Цэнэглэгч адаптер болон батерейгаар тоноглогдоогүй)
Wifi боломжтой: үүнийг та гар утаснаасаа татаж авах боломжтой Tuya аппликейшн дэмждэг. Үүний тусламжтайгаар та бүх функцийг хялбар бөгөөд тохиромжтой байдлаар удирдах боломжтой.
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.