Том багтаамж: Энэхүү автомат гар ариутгагч диспенсер нь 1200 мл-ийн багтаамжтай бөгөөд янз бүрийн ариутгагч шингэн болон гар ариутгагч хэрэглэхэд тохиромжтой, өдөр тутмын болон мэргэжлийн хэрэглээнд тохиромжтой, гэр, зочид буудал, эмнэлэг болон бусад олон нийтийн газарт төгс тохирно.
Автомат мэдрэгчээр ажилладаг: хүрэлцэхгүй гар ариутгагч машин нь гар ариутгагч эсвэл спиртийг мананцаржуулах, шүршигчийг автоматаар тунгаар хэрэглэх зориулалттай бөгөөд ингэснээр гарыг хурдан бөгөөд хялбар ариутгаж, хөндлөн бохирдлыг арилгаж, гарын эрүүл ахуйг оновчтой болгодог.


| Барааны дугаар: | K9 Pro Хос |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 121.7×131.5×302 мм |
| Хүчдэл: | 5V 2A |
| Багтаамж: | 1200мл |
| Зайг хэмжих: | 2-10 см |
| Дууны хэмжээ: | 1-4 түвшний тохируулгатай |
| Тун: | 0.1-2мл тохируулж болно |
| Суурилуулалт: | Хананд суурилуулсан, Ширээний компьютер, Гурван хөлтэй штатив суурь |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Хэмжих хүрээ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дохиоллын температур: | Тохируулж болно |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| 18 хэлээр цацагдана: | |
| Хятад, Англи, Испани, Япон, Португал, Солонгос, Герман, Франц, Орос, Итали, Араб, Тук, Тайланд, Камбож, Индонез, Бенгал, Хинди, Вьетнам | |
| K9 Pro Хос багц: | 1 ширхэг/өнгөт хайрцаг; 9 ширхэг/хайрцаг |
| Нэг өнгийн хайрцагт дараах зүйлс багтсан болно: 1x диспенсер, 1x дуслын тавиур, 1x гарын авлага, 1x USB кабель, 2x ханын эрэг. | |
| 15.5×15.5×31.5см | |
| 49x495x35см | |
| 9.45/11.60кг | |
| Гурван хөлтэй гурван хөлтэй багц: | 1 ширхэг/бор хайрцаг; 20 ширхэг/хайрцаг |
| 71X38X32см | |
| 15.8/16.5кг | |
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.