Том багтаамж: Энэхүү автомат гар ариутгагч диспенсер нь 1000 мл-ийн багтаамжтай бөгөөд янз бүрийн ариутгагч шингэн болон гар ариутгагч хэрэглэхэд тохиромжтой, өдөр тутмын болон мэргэжлийн хэрэглээнд тохиромжтой, гэр, зочид буудал, эмнэлэг болон бусад олон нийтийн газарт төгс тохирно.
Тохиромжтой ба эрүүл ахуйн шаардлага хангасан: саван түгээгүүрийг асаахын тулд гараа мэдрэгчийн доор тавиад л саван түгээгүүрт хүрэлгүйгээр хөндлөн халдвараас үр дүнтэй сэргийлж чадна. Оффис, зочид буудал, эмнэлэг, эмнэлгийн байгууллага, сургууль гэх мэт олон нийтийн газарт тохиромжтой.

| Барааны дугаар: | Шалны суурьтай F1307 |
| Савангийн савны хэмжээ: | 120x120x260 мм |
| Савангийн савны өнгө: | Цагаан |
| Савангийн савны багтаамж: | 1000мл |
| Савангийн савны материал: | 100% онгон ABS инженерийн хуванцар |
| Савангийн сав: | Дахин дүүргэх боломжтой |
| Савангийн диспенсерийн жин: | 0.90кг |
| Эрчим хүч: | 4*C хэмжээтэй батерей эсвэл 110V/220V адаптер |
| Шалны суурь: | Тавиурын материал: Нунтаг бүрээстэй металл Хоолойн материал: Нунтаг бүрээстэй хөнгөн цагаан Суурийн материал: Нунтаг бүрээстэй ган |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Хэрэглэх тун: | 1-Шингэн шахуурга: Нэг удаад 1мл |
| 2-хөөстэй шахуурга: Нэг удаад 0.8мл | |
| 3 шүршигчтэй насос: Нэг удаад 0.8мл | |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| Сав баглаа боодол: | 1 багц/хайрцаг |
| Хайрцагны хэмжээ: | 36X34X20см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 5.6/6.2кг |
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.