Автомат мэдрэгчээр ажилладаг: хүрэлцэхгүй гар ариутгагч машин нь гар ариутгагч эсвэл спиртийг мананцаржуулах, шүршигчийг автоматаар тунгаар хэрэглэх зориулалттай бөгөөд ингэснээр гарыг хурдан бөгөөд хялбар ариутгаж, гарын эрүүл ахуйг оновчтой болгодог.
Тохиромжтой ба эрүүл ахуйн шаардлага хангасан: саван түгээгүүрийг асаахын тулд гараа мэдрэгчийн доор тавиад л саван түгээгүүрт хүрэлгүйгээр хөндлөн халдвараас үр дүнтэй сэргийлж чадна. Оффис, зочид буудал, эмнэлэг, эмнэлгийн байгууллага, сургууль гэх мэт олон нийтийн газарт тохиромжтой.
| Барааны дугаар: | Шалны суурьтай DAZ-BOX |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 410x200x120мм |
| Өнгө: | Мөнгө |
| Багтаамж: | 2500мл |
| Материал: | Нунтаг бүрээстэй өнгөлгөөтэй металл |
| Түгээх хугацаа: | 0.2-0.5с |
| Түгээх зай | 1.5-3 инч |
| Шалны суурь: | Тавиурын материал: Нунтаг бүрээстэй металл Хоолойн материал: Нунтаг бүрээстэй хөнгөн цагаан Суурийн материал: Нунтаг бүрээстэй ган |
| Насосны төрөл: | Дусал/Шүршигч/Хөөс сонголттой |
| Цахилгаан хангамж 1: | DC Цахилгаан |
| Цахилгаан хангамж 2: | 4*C хэмжээтэй батерей |
| Батерейны ашиглалтын хугацаа: | >30,000 мөчлөг |
| Гэрчилгээ | CE, RoHS, FCC |
| Сав баглаа боодол: | 1 багц/хайрцаг |
| Хайрцагны хэмжээ: | 47X36.5X39.5см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 9.5/10.35кг |




Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.