Видео
Онцлог шинж чанарууд:
Алсын зайн температур хэмжих: дотор нь өндөр чанартай мэдрэгчтэй K9 Pro F шингэн савангийн термометрийн савангийн диспенсер нь 3м хүртэлх температурыг хянах боломжтой бөгөөд сургууль, зочид буудал, эмнэлэг, худалдааны төв гэх мэт олон нийтийн газарт ашиглахад маш тохиромжтой.
Хананд суурилуулсан хэв маяг: хананд суурилуулсан автомат ариутгагч бодис нь лангууны гадаргууг эмх замбараагүй, цэвэр байлгахад сайн ажилладаг.
Батерейгаар ажилладаг ба цэнэглэдэг: энэхүү спиртийн саван түгээгч нь AA эсвэл 18650 батерейгаар ажилладаг бөгөөд адаптераар тэжээгддэг. (Цэнэглэгч адаптер болон батерейгаар тоноглогдоогүй).
Тохиромжтой ба эрүүл ахуйн шаардлага хангасан: автомат саван түгээгчийг асаахын тулд гараа мэдрэгчийн доор тавиад л саван түгээгчийг хүрэлгүйгээр хөндлөн халдвараас үр дүнтэй сэргийлж чадна. Оффис, зочид буудал, эмнэлэг, эмнэлгийн байгууллага, сургууль гэх мэт олон нийтийн газарт тохиромжтой. Гар болон духны температурыг нэгэн зэрэг хэмждэг.


| Барааны дугаар: | K9 Pro F |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 121.7×131.5×302 мм |
| Хүчдэл: | 5V 2A |
| Багтаамж: | 1200мл |
| Зайг хэмжих: | 3m |
| Дууны хэмжээ: | 1-4 түвшний тохируулгатай |
| Тун: | 0.1-2мл тохируулж болно |
| Суурилуулалт: | Хананд суурилуулсан, Ширээний компьютер, Гурван хөлтэй штатив суурь |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Хэмжих хүрээ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дохиоллын температур: | Тохируулж болно |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| 18 хэлээр цацагдана: | |
| Хятад, Англи, Испани, Япон, Португал, Солонгос, Герман, Франц, Орос, Итали, Араб, Тук, Тайланд, Камбож, Индонез, Бенгал, Хинди, Вьетнам | |
| Сав баглаа боодол: | 1 ширхэг/өнгөт хайрцаг; 9 ширхэг/хайрцаг |
| Өнгөний хайрцагт дараах зүйлс орно: | Түгээгч x1USB кабель x1Гарын авлага x1Түлхүүр түгжээ x1Ханан дээр бэхлэх эрэг x2Дусах тавиур x1Юүлүүр x1Арын тагны тавиур x1Хайрцагны тоо хэмжээ: 9 ширхэг/хайрцагМастер хайрцагны хэмжээ: 49x495x35 смЖин: 11.6 кг/хайрцаг Тэмдэглэл: Батерей болон USB адаптер нь багцад ороогүй болно |
| Өнгөний хайрцагны хэмжээ: | 15.5×15.5×31.5см |
| Хайрцагны хэмжээ: | 49x495x35см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 9.45/11.60кг |
| Барааны дугаар: | K9 Pro F |
| Бүтээгдэхүүний хэмжээ: | 121.7×131.5×302 мм |
| Хүчдэл: | 5V 2A |
| Багтаамж: | 1200мл |
| Зайг хэмжих: | 3m |
| Дууны хэмжээ: | 1-4 түвшний тохируулгатай |
| Тун: | 0.1-2мл тохируулж болно |
| Суурилуулалт: | Хананд суурилуулсан, Ширээний компьютер, Гурван хөлтэй штатив суурь |
| Насосны төрөл: | Нэмэлт (Шүршигч/Дусал/Хөөс Насос) |
| Хэмжих хүрээ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дохиоллын температур: | Тохируулж болно |
| Гэрчилгээ: | CE, ROHS, FCC |
| 18 хэлээр цацагдана: | |
| Хятад, Англи, Испани, Япон, Португал, Солонгос, Герман, Франц, Орос, Итали, Араб, Тук, Тайланд, Камбож, Индонез, Бенгал, Хинди, Вьетнам | |
| Сав баглаа боодол: | 1 ширхэг/өнгөт хайрцаг; 9 ширхэг/хайрцаг |
| Өнгөний хайрцагт дараах зүйлс орно: | Түгээгч x1USB кабель x1Гарын авлага x1Түлхүүр түгжээ x1Ханан дээр бэхлэх эрэг x2Дусах тавиур x1Юүлүүр x1Арын тагны тавиур x1Хайрцагны тоо хэмжээ: 9 ширхэг/хайрцагМастер хайрцагны хэмжээ: 49x495x35 смЖин: 11.6 кг/хайрцаг Тэмдэглэл: Батерей болон USB адаптер нь багцад ороогүй болно |
| Өнгөний хайрцагны хэмжээ: | 15.5×15.5×31.5см |
| Хайрцагны хэмжээ: | 49x495x35см |
| Баруун хойд/Баруун хойд: | 9.45/11.60кг |
Манай үйлдвэр байгуулагдсан цагаасаа хойш дэлхийн хэмжээний бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэж, зарчмыг баримталж байна
Чанарыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Манай бүтээгдэхүүнүүд салбартаа маш сайн нэр хүндтэй болж, шинэ болон хуучин хэрэглэгчдийн дунд үнэ цэнэтэй итгэлийг олж авсан.